Výsledky | A Tým
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body
1. Helas Brno B 16 13 0 3 110:53 39
2. Inexis Vyškov 15 10 0 5 80:71 30
3. Technika Brno 15 9 1 5 79:62 28
4. Panama Brno 15 9 1 5 42:41 28
5. Hombres Brno 15 7 0 8 65:62 21
6. Tomson Brno 15 6 2 7 47:46 20
7. Saňaři Sokolnice 14 6 1 7 74:69 19
8. Repromeda Jehnice 16 6 0 10 60:82 18
9. Gladiators Brno 15 5 2 8 50:59 17
10. Sokol Troubsko 16 5 1 10 79:100 16
11. Remos Oslavany 16 4 0 12 74:115 12


Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
2. kolo Hombres Brno Panama Brno 3:2 (0:0) Malíř Miroslav 2, Hronek Petr - Studený Petr, Dvořáček Michal, ŽK: Hronek Petr, Malíř Miroslav - Dvořáček Michal.
3. kolo Saňaři Sokolnice Hombres Brno 8:3 (5:2) Slováček Petr 4, Dobrovolný Marek 2, Skoupý Ondřej, Nevídal Ondřej - Malíř Miroslav, Do Tomáš, Žák Rudolf, ŽK: Doležal Martin.
4. kolo Hombres Brno Gladiators Brno 2:1 (0:1) Hronek Petr, Malíř Miroslav - Soukup Adam.
5. kolo Repromeda Jehnice Hombres Brno 4:3 (3:3) Kameníček Petr 3, Marinč Lukáš - Malíř Miroslav, Oščádal Martin, Žák Rudolf, ŽK: Jičinský Bartoloměj - Hronek Petr.
6. kolo Hombres Brno Remos Oslavany 8:3 (2:1) Žák Rudolf 4, Hronek Petr 2, Pokorný Petr, Malíř Miroslav - Němec Michal 2, Koudelný Vojtěch.
7. kolo Technika Brno Hombres Brno 6:4 (4:2) Toman Jiří 3, Machálek Pavel, Luner Zdeněk, Lošťák Martin - Ryšavý Michal 2, Dozbaba Jakub, Do Tomáš, ČK: Machálek Pavel.
8. kolo Hombres Brno Tomson Brno 2:3 (2:1) Ryšavý Michal, Malíř Miroslav - Šimeček Jan 2, Jeremias Pavel, ŽK: Balkovič Miroslav.
9. kolo Inexis Vyškov Hombres Brno 6:4 (3:2) Obruča Lukáš 3, Švancara Petr, Horák Michal, Grepl Martin - Prokop Radek, Dozbaba Jakub, Malíř Miroslav, Do Tomáš, ŽK: Horák Michal - Dozbaba Jakub.
10. kolo Hombres Brno Helas Brno B 0:2 (0:1) Mrázek Vladislav, Presl David, ŽK: Prokop Radek.
11. kolo Sokol Troubsko Hombres Brno 8:7 (2:3) Koláčný Jiří 3, Knee Radek 2, Korol Yaroslav 2, Herinek Lukáš - Malíř Miroslav 5, Jeřábek Martin, Pokorný Petr, ŽK: Knee Radek, Jašinský David, Němeček Milan - Ryšavý Michal, Prokop Radek, Do Tomáš.
13. kolo Panama Brno Hombres Brno 5:0 (4:0) Bělák Martin 2, Mach Zdeněk, Studený Petr, Bělák Tomáš.
14. kolo Hombres Brno Saňaři Sokolnice 7:5 (4:2) Oščádal Martin 2, Žák Rudolf 2, Pokorný Petr, Ryšavý Michal, vlastní - Slováček Petr 2, Musil Petr, Dohnálek Radek, Sliva Adam, ŽK: Dozbaba Jakub - Martynink Jakub.
15. kolo Gladiators Brno Hombres Brno 2:10 (1:4) Kejduš Petr, Toncr Michal - Konečný Pavel 4, Oščádal Martin 3, Žák Rudolf 2, Nejezchleba Jiří.
16. kolo Hombres Brno Repromeda Jehnice 6:4 (4:1) Konečný Pavel 3, Prokop Radek, Pokorný Petr, Žák Rudolf - Marinč Lukáš 2, Král Tomáš, Král Matouš, ŽK: Konečný Pavel, Do Tomáš - Marinč Lukáš, Jičinský Bartoloměj.
17. kolo Remos Oslavany Hombres Brno 3:6 (3:0) Šrajtl Jakub, Sedláček Martin, Koudelný Vojtěch - Zukal Tomáš, Prokop Radek, Dozbaba Jakub, Nejezchleba Jiří, Ryšavý Michal, Žák Rudolf, ŽK: Skopal Petr - Dozbaba Jakub, Pokorný Petr.
Kalendář
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30