Saňaři Sokolnice:Hombres

Aneb jak v pátek večer prožít nekončící zápas hrůzy…

V pátek večer se Hombres přemístilo do Rousínova, aby navázalo na výhru s Panamou a zkusili obrat Sokolnice o nějaký ten bodík. Všichni jsme byli obeznámeni s tím, že Sokolnice jsou zcela odlišné mužstvo oproti loňské sezóně, kde skončili předposlední. Na premiéru v A-týmu se mohl těšit náš brankář Tomáš Zukal.

Vše se začalo špatnou přípravou před zápasem, kdy jsme jen stříleli na bránu a pořádně se nerozběhali, nenahráli. Brankář se taky dostatečně nerozcvičil a hned na úvod šly všechny naše neduhy vidět. Už snad v šesté minutě vedli domácí 3:0, běhali, byli všude. Oproti tomu my jsme nestíhali, nemluvili a hráli otřesně. Když se nám podařilo snížit na 3:1 a ucítili jsme šanci, tak jsme dostali rychlý kus na 4:1 a následně i na 5:1. Do poločasu se nám podařilo snížit na 5:2.

První poločas byl z naší strany otřesný po všech stránkách. V poločase proběhlo nějaké to klasické řvaní v šatně a vypadalo to, že tým je odhodlaný s výsledkem něco udělat.

Druhý poločas tomu i nasvědčoval. Začali jsme více běhat, vytvářet si šance. Bohužel to byl domácí tým, který opět udeřil a zvýšil na 6:2. Poté jsme se konečně dokázali prosadit i my, bohužel v době našeho největšího tlaku jsme neproměnili ani jednu ze zhruba tří tutovek + penaltu a dostali jsme další gól na 7:3. Zde se musel červenat náš brankář, neboť se jednalo o chytatelnou střelu. Po tomto góle šlo vidět, jak jsme frustrovaní a když se k tomu přičetly další 2 až 3 velké šance a opět gól soupeře, tak už bylo všem jasné, že tento zápas nebude mít moc pozitiv. Posledních pár minut se už dohrávalo a čekalo na konec z obou stran.

Jako pozitivum bychom mohli uvést, že Tom (goalkeeper) poznal vyšší soutěž a poznal, že ta příprava musí vypadat jinak, než tomu bylo doposud. Výkon ve hře nám zas ukázal nedostatky, na kterých jsme se shodli a zkusíme zapracovat. A poslední pozitivum jsou fanoušci, kteří se dojeli podívat i na venkovní zápas a my si toho vážíme. Tak uvidíme příště, zda se nám to podařilo. Absolutorium a velkou pochvalu za předvedený výkon si zaslouží Sokolnice, které předvedly skvělý výkon, od začátku zápasu na nás vlítli, hráli výborně technicky, perfektně a hlavně umístěně stříleli a zaslouženě vyhráli.

Sokolnice : Hombres 8:3 (5:2)
Branky: Mirus, Dody, Ruda
Sestava: Zukal, Mirus, Miguel, Dody, Totem, Sparťan, Chlebinho, Ruda, Pete