HOMBRES x AMOR KLOBOUČKY B

v 10. kole nás čekal první odvetný zápas s nepříjemným soupeřem z Vyškova. 

Nastoupili jsme v omezeném počtu 7+1, kvůli nově zavedeným COVID pravidlům. 

Tempo zápasu jsme však hned ze startu nasadili my, když naše rychlá kombinace a točení pozic, dostávala soupeře pod tlak. Spálili jsme několik šancí, avšak soupeř se k ničemu vážnějšímu nedostával. 

10. minuta přinesla velmi nepříjemnou scénu, kdy si Pepa při zákroku něco udělal s kotníkem a nikdo nevěděl co bude. Pepa však odhodlaný platit víc pokut, ukázal, že vše v pohodě a hrajem dál. 

Ve 12. minutě se naprosto z ničeho jejich borec dostal ke střele z vápna propálil Pepu tvrdou ranou přimo na nohy. 0:1

Na Pepovi bylo vidět, že není stoprocentní, ale všichni jsme doufali, že to rozchodí. 

Tlačili jsme dál jak parní válec. Předložil sem Totymu na zadní tyč, kde naprosto záhadným způsobem skončil míč v rukách ležícího golmana. Mirus potom tutovka sám na malým vápně. Golman chytá.

2. šance soupeře vznikla naši chybou, kdy jsme ztratili míč na posledním a borec šel sám na Pepu. Udělal kličku doleva a na Pepovi bylo vidět, že nemůže rozložit váhu na nohy, tak jak by potřeboval. Jejich útočník toho využil a lehce upravil na 0:2.

Tak skončila první půle a bylo co řešit. Hombres poprvé prohrávali v letošní sezoně. Zranil sem nám fantastický golman. Co dál? 

Všechny naše pohledy se upjali na Miguela, který už si nasazoval golmanské rukavice. Do druhé půle jsme nastoupili pozitivní a odhodlaní výsledek otočit. 

Zapli jsme ještě větší kotel než předtím. Tlačil a pálil snad každej z našeho týmu, jejich golman však zrovna ten den čaroval. Až mně se pak ve 34. minutě povedlo uvolnit přes hráče na pravé lajně a bombou golmanovi mezi nohy sem snížil na 1:2

To nás nakoplo a soupeře jsme pomalu něpouštěli za půl. Je potřeba říci, že se dostali asi do 2-3 breaků které mohli skončit pro nás fatálně, Miguel však skvěle podržel. 

Potom po totalním hnusu při rozehrávce standartky, se Toty, zakloněnej jak jeřáb, nakonec dostal ke střele a naprostým dělem překonal golmana do pravé šibenice 2:2.

Zbývalo 5 minut do konce a Toty neslavil ale hned pro balon do branky a rozehrávat! Byli jsme odhodlaní otočit. Měli jsme ještě 2 velké šance, ale jejich golman byl vážně fantastický. 

Na záver se ještě oni dostali kvůli naší chybě do přečíslení 2na1, ale Miguel si skvěle udržel čisté konto.

Na jednu stranu na takový zápas raději zapomenout. Na druhou stranu nám však ukázal jak skvělý jsme tým, jak pozitivní a dravý dokážeme být i za nepříznivé situace a jak velké je naše odhodlání vyhrát. 

Výkon to byl výborný, ale neproměňování šancí a skvostný golman soupeře, nám připravili první letošní ztrátu bodů. 

Každopádně děkujeme za super podporu a fandění a hlavně za to odhodlání všech hráčů na place!! A také soupeři za dobrý a férový zápas.

 

Rudolf

 

Kalendář
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30