ROZHOVOR S PEPOU
ROZHOVOR S PEPOU

Zdarec Pepi! Je načase abychom se o tobě dozvěděli v týmu trošku víc. Co třeba začít tím, jak ses o Hombres vůbec dozvěděl a kdo tě k nám přivedl?

Zdarec Rudy! O tomto báječném mančaftu jsem se dozvěděl prostřednictvím našeho chlebodárce Miguela, který mě tak dlouho otravoval, ať přestoupím, že mě nakonec zlomil ? a jsem rád, že se mu to povedlo, zatím jsem maximálně spokojen jak s partou, tak i ambicemi do budoucna.

To rádi slyšíme! Pamatuješ si s jakýma pocitama si nastupoval na svůj první zápas za áčko? A jak bys to srovnal, když teď už jako jistá jednička nastupuješ na spiel?

To si pamatuju naprosto přesně. Byl jsem strašně nervózní už od rána, jelikož jsem nevěděl co od toho čekat, protože jsem s touto soutěží neměl žádné zkušenosti. Ale hned první zápas se mi díky klukům podařilo udržet čisté konto, z čehož měl možná větší radost Mirus a jeho zápisník na pokuty, než já ? Co se týče srovnání, ta zdravá nervozita je před každým zápasem, ale to mi pomáhá udržet koncentraci.

Všichni víme, že ke svým výkonům přistupuješ velmi skromně. Zkus se teď ale podělit o to, co vnímáš, že jsou tvoje největší kvality v kleci a naopak na čem myslíš, že je potřeba nejvíc zapracovat?

Zajímavá otázka. Myslím, že moje přednosti jsou dobrý postřeh a předvídavost, díky které se mi daří odhadnout kam půjde střela, či nahrávka. Naopak slabinu vidím ve výhozech, na kterých se snažím v trénincích pracovat. Dále také komunikace na hřišti, která se ale postupem času zlepšuje.

Lepší tým pro seberealizaci nenajdeš! Jsme právě ve fázi, kdy vedeme tabulku a bojujeme o fantastický skalp, a to zůstat neporaženi po celou soutěž. Co vnímáš ty, jako nějvetší kvalitu Hombres tuhle sezonu a co udělat pro to abychom to dotáhli jako neporažený tým až do konce?

Přesně jak říkáš, už zbývá jen pár zápasů, a pokud se nám to povede, bude to neskutečný počin. Velkou výhodu vnímám ve stálosti týmu, neprobíhá žádné velké točení hráčů, které by znamenalo nesehranost. Ta největší kvalita je ale v týmovém duchu, kdy dokážeme vyhrát i zápasy, kdy se nedaří a urveme to bojovností. Tím se pozná pravý tým. Nezbývá než pokračovat v dobře nastavené cestě, a když budeme mít i trochu toho štěstíčka, skončíme v sezoně neporaženi, navíc s nejvyšším počtem nastřílených a naopak nejméně obdržených branek.

Zní to skvěle. Nezbývá než makat a věřit! Teď je čas na krátkou anketu!

Oblíbené jídlo?

Sním všechno, což je na mě vidět ? ale kvalitnímu hovězímu steaku se nic nevyrovná.

Oblíbená volnočasová aktivita(kromě futsalu)?

Do svých 24 let jsem hrál závodně hokej, tak si občas zajdu s bývalými spoluhráči ťuknout. Jinak také krom futsalu hraji i velký fotbal, také samozřejmě v kysně. Jinak ale neodmítnu žádný sport.

Vysněná dovolená?

Díky rodičům jsem toho v dětství dost procestoval, na což už teď není bohužel tolik času. Ale mám rád teplo, takže nějaká válečka u moře.

Závěrečná otázka. Pokud bys musel žít rok na opuštěném ostrově a musel si vzít k sobě 3 kluky z Hombres. Koho a proč?

Určitě Miguela, postavil by mi tam barák. Dál asi Totema, s jeho výškou by byla velká šance, že nás někdo zahlédne a zachrání. A pak taky Tebe, s tou rychlostí bys mohl lovit živou potravu. ?

Haha už nás máš načtený! Pepi díky moc za rozhovor a my ti přejeme hlavně hodně nul a pokut za goly přes celý. Sme rádi, že si k nám došel a doufáme, že se i nadále budeš u nás cítit skvěle!

Měj se!

Díky a sportu zdar!

 

 

Rudolf

 

 

Kalendář
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30