Rekapitulace sezóny 2021/2022

Ihned po ukončení sezóny (čti 2 měsíce po) jsme se konečně zase všichni setkali na rozlučce s veleúspěšnou sezónou. Závěrečná akce se konala někde snad až za Hodonínem. Proč ne. Zahráli jsme si dokonce i fotbálek proti výběru místních talentů. Potom jsme se již přesunuli ke stolům přetékajícím řízky, steaky, smažáky, tataráky a kdo ví čeho ještě. Zábava pokračovala do pozdních večerních hodin, než se na stole nějak záhadně objevila kořalka, a to je tak všechno co si z rozlučky pamatuji. Rád bych ale tímto článkem tak trochu zhodnotil ukončenou sezonu.  

Sice jsem v týmu krátce, ale dovolím si tvrdit, že sezóna 2021/2022 byla pro Hombres tou doposud nejlepší. A-tým si naprosto podmanil Jihomoravský krajský přebor, když z osmnácti utkání ani jednou nepoznal hořkost porážky. Neuvěřitelný počin, kterým se dodnes Miguel chlubí i náhodným kolemjdoucím. Po celou soutěž jsme ani jednou nemuseli bojovat s marodkou, lenorou, nebo dokonce s výmluvami, proč na zápas nejít. Prostě jsme se vezli na vlně všichni spolu, což byl základ takového úspěchu. Za zmínku stojí například zápas proti Květnici Tišnov - spolukandidát na vítězství celé soutěže, které jsme doslova přejeli výsledkem 9:2, nebo například dvě vydřené výhry proti velezkušenému mančaftu z Nassanu. Za zmínku stojí také konečné skóre, když jsme v posledním zápase překonali magickou hranici 100:27. Nejvíce nastřílených i nejméně obdržených branek. Co víc bychom mohli od loňské sezony chtít. Jo, a pak tu byl ještě Ruda, který si odnesl asi 8 pohárů za individuální výkony. Gratulace a přejeme ať je těch cen v divizi ještě víc. 

Neméně úspěšným ročníkem se může pyšnit B-tým, který si v pohodě dokráčel pro druhé místo, které by zaručovalo postup do krajského přeboru. Tuto metu si ale béčko schovává na příští rok, protože přece nebudeme postupovat z druhého fleku. Postupové oslavy si tak schováme na sezonu 2022/2023 až vystoupáme na stupínek nejvyšší. Letos to bohužel snad ani nebylo možné, jelikož si postup zkušeně pohlídali Žabinští vlci, kteří když potřebovali, nasadili sílu svého A-týmu, který hrál tou dobou 1. ligu. Ale pro nás byl zážitek si proti těmto ostříleným borcům zahrát, a myslím, že jsme v zápasech proti nim rozhodně nehráli druhé housle. Jediným negativem je tak to, že se neustále měnila sestava, chodily omluvenky na poslední chvíli atp. Jednou dokonce hrozilo, že budu muset jít na hrot. Naštěstí náš manažer zaúřadoval a do béčka sehnal několik slibných posil, tak uvidíme, jak se do týmu zapracují. 

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem hráčům, fanouškům a fanynkám, za příkladnou reprezentaci našeho klubu. Věříme, že se příští rok sejdeme ještě silnější a soupeřům budeme zatápět minimálně stejně jako loni. 

Dycky Hombres! 

Pepa 

Kalendář
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31